Reprezentacinė įmonių apranga

Reprezentacinė įmonės apranga – jūsų įmonės veidas

Reprezentacinė įmonių apranga su logotipu sulaukia daugelio dėmesio, stiprina organizacijos įvaizdį, gerina prekės ženklo tapatybės pripažinimą.

Apranga su įmonės logotipu yra bene viena populiariausių ir labiausiai mėgstamų reprezentacinių priemonių.  Tai ne tik patrauklus, bet ir praktiškas pasirinkimas.

Reprezentacinė įmonių apranga yra labai svarbi bet kokio verslo dalis. Kaip dažnai atėję į parduotuvę, restoraną ar banką  nežinote, kas ten dirba, o kas ne? Dėl uniformų darbuotojai iš karto tampa atpažįstami.

Reprezentacinė įmonių apranga

Kai darbuotojai dėvi logotipuotas įmonės aprangas, nepriklausomai nuo pareigų ar veiklos įmonėje pobūdžio, jie jaučia vienybės ir lygybės jausmą. Apranga yra pagrindinė socialines klases išskiriančioji priemonė, galinti sukelti įtampą ir pavydą darbo vietoje. Taigi pašalinus šį elementą gali būti palaikomi sveikesni kolegų santykiai ir geresnė darbo aplinka.

Tyrimai taip pat parodė, kad reprezentacinė įmonės apranga tiesiogiai prisideda prie darbuotojų produktyvumo. Darbuotojai, vilkintys aprangas su logotipu, jaučia pasididžiavimą ir atsakomybę. Jie jaučiasi motyvuoti ir skatinami labiau stengtis dėl įmonės, nes laiko save kompanijos ambasadoriais.

SUSISIEKITE

Ką mes gaminame?

Striukės

Striukės

Liemenės

Liemenės

Džemperiai

Džemperiai

Reprezentacinė įmonių apranga - marškiniai

Marškiniai

Polo marškinėliai

Polo marškinėliai

Reprezentacinė įmonių apranga - marškinėliai

Marškinėliai

Kepurėlės

Kepurėlės

Sportinė apranga

Sportinė apranga

Rankšluosčiai

Rankšluosčiai