Apie mus

Reklamos gamybos meistrai

Idėja. Kūryba. Gamyba

Reklamos gamybos meistrai

20 žmonių komanda

Reklamos gambos technologijos

Įvairios gamybos technologijos

20 metų reklamos gamybos patirtis

Daugiau nei 20 metų patirtis

Sertifikatas

UAB „AOLA“

APLINKOS APSAUGOS POLITIKA

UAB „AOLA“ – viena iš nedaugelio reklamos gamybos įmonių, kuri sugeba pasirūpinti visu reklamos projekto procesu: nuo idėjos iki gamybos, apipavidalinimo ar originalaus įpakavimo, todėl klientams suteikiame ne tik platų paslaugų portfelį, bet ir patirtį, kokybę bei galutinai išbaigtą rezultatą. Įmonės komandą sudaro reklamos profesionalai, kuriems pavyko užsitarnauti klientų pasitikėjimą įgyvendinant kompleksinius reklamos, spaudos ar dizaino sprendimus A iki Z.

Mūsų reklamos profesionalams rūpi kiekvienas: ir gamta, ir žmogus, ir tai, ką galime visi drauge padaryti su tikslu išsaugoti švaresnę žemę ateinančioms kartoms. Mes vadovaujamės tvaraus dizaino koncepcija –  kuriame tokius reklaminius produktus, kurie yra tvarūs ir paskatina kitus susimąstyti apie kiekvieno iš mūsų prisidėjimą prie aplinkos išsaugojimo. Juk produkto dizainas vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį mažinant poveikį aplinkai, nes jis nulemia svarbius medžiagų pasirinkimus, suvartojamos energijos ir vandens kiekį bei gyvavimo ciklo trukmę.

Mes suvokiame, kad esame atsakingi už aplinkos apsaugą, kadangi šiandieninė bendrovės vykdoma veikla turės įtakos tiek dabartinei, tiek ir ateities kartų aplinkai. Tai suvokdami, vykdome atvirą, draugišką aplinkai aplinkos apsaugos vadybos sistemos politiką ir įsipareigojame:

 • tęsti reklamos gamybą naudojant draugiškas aplinkai medžiagas ir technologijas;
 • didinti perdirbamos produkcijos kiekius;
 • teikti produktų ir paslaugų sprendimus, kurie skatintų tvarų aplinkos pokytį;
 • nuolat gerinti aplinkosaugos veiksmingumą, taupiai ir racionaliai naudoti gamtinius išteklius;
 • pagal galimybes panaudoti atliekas, kurios susidaro reklamos gamybos metu;
 • skatinti darbuotojus užtikrinti švarią ir saugią aplinką: su vietos bendruomene organizuoti ir dalyvauti kasmetinėje aplinkos tvarkymo iniciatyvoje;
 • taikyti aplinkos taršos prevenciją;
 • kasdienėje veikloje taikyti tvarios valdysenos principus, efektyvaus planavimo bei standartizuotus procesus;
 • atsakingai rinktis verslo partnerius, produkto tiekėjus: atsižvelgiant į produkto ilgaamžiškumą, galimybę jį išrūšiuoti bei perdirbti;
 • siekti, kad ši politika būtų bendrovėje ir suinteresuotoms šalims žinoma, suprantama ir įgyvendinama, peržiūrima ir vertinama, kad ji nuolat išliktų veiksminga;
 • skleisti informaciją apie aplinkos apsaugos vadybos sistemą bendrovės darbuotojams, klientams, partneriams ir kitoms suinteresuotoms šalims;
 • skirti reikalingus išteklius ir nuolat gerinti aplinkos apsaugos vadybos sistemą, siekiant didinti jos veiksmingumą ir atitiktį standarto LST EN ISO 14001:2015 reikalavimams.

Direktorė Laima Adomavičienė, 2022 m. rugsėjo 1 d.

AOLA - Reklamos gamybos meistrai

REKLAMOS GAMYBA

Prieš 25 metus savo veiklą reklamos gamybos srityje pradėję nuo verslo dovanų, šiandien didžiuojamės galėdami pasiūlyti kompleksinius reklamos, spaudos ar dizaino sprendimus.

20 žmonių komanda: vadybininkai, dizaineriai ir gamybos darbuotojai, kurie gali pasirūpinti reklamos projekto įgyvendinimu nuo A iki Ž.

Turime visą reikiamą techninę įrangą ir gamybos darbus atliekame vienoje vietoje, todėl atsakome už savo darbo kokybę.

Ilgametė patirtis leido optimizuoti reklamos gamybos ir klientų aptarnavimo procesus, todėl siūlome lankstumą, greitį ir patikimumą.