Marškinėliai, kepuraitės, džemperiai ar striukės  su logotipu – tai, kas sulaukia daugelio dėmesio, bei  stiprina organizacijos įvaizdį.

Apranga yra bene viena populiariausių ir labiausiai mėgstamų reprezentacinių priemonių.  Tai ne tik patrauklus, bet ir praktiškas pasirinkimas.

Reprezentacinė apranga yra labai svarbi bet kokio verslo dalis. Kaip dažnai atėję į parduotuvę, restoraną ar banką  nežinote, kas ten dirba, o kas ne? Dėl uniformų darbuotojai iš karto tampa atpažįstami. Jūs pagerinsite savo prekės ženklo tapatybės pripažinimą, nes personalas veiks kaip nemokamos reklamos būdas. Kai darbuotojai dėvi logotipuotas įmones aprangas, nepriklausomai nuo pareigų ar veiklos įmonėje pobūdžio, jie jaučia vienybės ir lygybės jausmą. Apranga yra pagrindinė socialines klases išskiriančioji priemonė, galinti sukelti įtampą ir pavydą darbo vietoje. Taigi pašalinus šį elementą gali būti palaikomi sveikesni kolegų santykiai ir geresnė darbo aplinka. Tyrimai taip pat parodė, kad reprezentacinė įmonės apranga tiesiogiai prisideda prie darbuotojų produktyvumo. Darbuotojai, vilkintys aprangas su logotipu, jaučia pasididžiavimą ir atsakomybę. Jie jaučiasi motyvuoti ir skatinami labiau stengtis dėl įmonės, nes laiko save kompanijos ambasadoriais.